D100K250E
OhmiteOhmite
D100K250E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D100K250E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 250 OHM 100W
Arkusze danych: D100K250E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D100K250E
Part Number D100K250E Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 250 OHM 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5807 pcs Arkusz danych D100K250E.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 250 Ohms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Długość 6.500" (165.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) szczegółowy opis 250 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length
Typ regulacji Slide
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D100K250
D100K250
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 250 OHM 100W