D100K100E
OhmiteOhmite
D100K100E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D100K100E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 100W
Arkusze danych: D100K100E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D100K100E
Part Number D100K100E Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5242 pcs Arkusz danych D100K100E.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Długość 6.500" (165.10mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) szczegółowy opis 100 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length