CMU3511E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMU3511E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu POT 350 OHM 2W CARBON LINEAR
Arkusze danych: CMU3511E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMU3511E
Part Number CMU3511E Producent Ohmite
Opis POT 350 OHM 2W CARBON LINEAR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4907 pcs Arkusz danych CMU3511E.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Lug
Współczynnik temperaturowy - Stożek Linear
Rozmiar - Ciało Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) Seria CMU
Obrót 312° Materiał rezystancyjne Carbon
Oporność (Ohm) 350 Moc (W) 2W
Opakowania Bulk Inne nazwy OHCMU3511E
OHCMU3511E-ND
Liczba zwojów 1 Liczba Gangów 1
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 350 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug tuleja wątek 3/8-32
Wbudowany wyłącznik None Typ regulacji User Defined
Typ urządzenia uruchamiającego Round Długość siłownika 0.875" (22.23mm)
siłownik Średnica 0.250" (6.35mm)