CMU1531E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMU1531E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu POT 15K OHM 2W CARBON LINEAR
Arkusze danych: CMU1531E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMU1531E
Part Number CMU1531E Producent Ohmite
Opis POT 15K OHM 2W CARBON LINEAR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4847 pcs Arkusz danych CMU1531E.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Lug
Współczynnik temperaturowy - Stożek Linear
Rozmiar - Ciało Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) Seria CMU
Obrót 312° Materiał rezystancyjne Carbon
Oporność (Ohm) 15k Moc (W) 2W
Opakowania Bulk Inne nazwy OHCMU1531E
OHCMU1531E-ND
Liczba zwojów 1 Liczba Gangów 1
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 15k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug tuleja wątek 3/8-32
Wbudowany wyłącznik None Typ regulacji User Defined
Typ urządzenia uruchamiającego Round Długość siłownika 0.875" (22.23mm)
siłownik Średnica 0.250" (6.35mm)