CLU5001E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CLU5001E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR
Arkusze danych: CLU5001E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CLU5001E
Part Number CLU5001E Producent Ohmite
Opis POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4366 pcs Arkusz danych CLU5001E.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Lug
Współczynnik temperaturowy - Stożek Linear
Rozmiar - Ciało Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) Seria CLU
Obrót 312° Materiał rezystancyjne Carbon
Oporność (Ohm) 50 Moc (W) 2W
Opakowania Bulk Inne nazwy OHCLU5001E
OHCLU5001E-ND
Liczba zwojów 1 Liczba Gangów 1
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 50 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug tuleja wątek 1/4-32
Wbudowany wyłącznik None Typ regulacji User Defined
Typ urządzenia uruchamiającego Slotted Długość siłownika 0.625" (15.88mm)
siłownik Średnica 0.125" (3.18mm)