CLU2531E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CLU2531E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu POT 25K OHM 2W CARBON LINEAR
Arkusze danych: CLU2531E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CLU2531E
Part Number CLU2531E Producent Ohmite
Opis POT 25K OHM 2W CARBON LINEAR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4271 pcs Arkusz danych CLU2531E.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Lug
Współczynnik temperaturowy - Stożek Linear
Rozmiar - Ciało Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm) Seria CLU
Obrót 312° Materiał rezystancyjne Carbon
Oporność (Ohm) 25k Moc (W) 2W
Opakowania Bulk Inne nazwy OHCLU2531E
OHCLU2531E-ND
Liczba zwojów 1 Liczba Gangów 1
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 25k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug tuleja wątek 1/4-32
Wbudowany wyłącznik None Typ regulacji User Defined
Typ urządzenia uruchamiającego Slotted Długość siłownika 0.625" (15.88mm)
siłownik Średnica 0.125" (3.18mm)