C300KR50
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C300KR50
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 300W
Arkusze danych: C300KR50.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C300KR50
Part Number C300KR50 Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 300W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2979 pcs Arkusz danych C300KR50.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Seria Corrib®280
Tryb panel 500 mOhms Moc (W) 300W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy OHC300KR50
OHC300KR50-ND
temperatura robocza -55°C ~ 400°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 500 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound