C300K1R2E
OhmiteOhmite
C300K1R2E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C300K1R2E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 1.2 OHM 10% 300W
Arkusze danych: C300K1R2E.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C300K1R2E
Part Number C300K1R2E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1.2 OHM 10% 300W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3227 pcs Arkusz danych C300K1R2E.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Seria Corrib®280
Tryb panel 1.2 Ohms Moc (W) 300W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 400°C element mocowania Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.2 Ohms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor