B8J1K75E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B8J1K75E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 1.75K OHM 8W 5% AXIAL
Arkusze danych: B8J1K75E.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B8J1K75E
Part Number B8J1K75E Producent Ohmite
Opis RES 1.75K OHM 8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21762 pcs Arkusz danych B8J1K75E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm)
Seria Brown Devil® 200 Tryb panel 1.75 kOhms
Moc (W) 8W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy OHB8J1K75E
OHB8J1K75E-ND
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.75 kOhms ±5% 8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B8J200E
B8J200E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 200 OHM 8W 5% AXIAL
Na stanie: 23515 pcs
Pobieranie: B8J200E.pdf
RFQ
B8J1K25
B8J1K25
Producenci: Ohmite
Opis: RES 1.25K OHM 8W 5% AXIAL
Na stanie: 4870 pcs
Pobieranie: B8J1K25.pdf
RFQ
B8J1K5
B8J1K5
Opis: RES 1.5K OHM 8W 5% AXIAL
Pobieranie: B8J1K5.pdf
B8J1R0
B8J1R0
Opis: RES 1 OHM 8W 5% AXIAL