B20J100E
OhmiteOhmite
B20J100E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B20J100E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 100 OHM 20W 5% AXIAL
Arkusze danych: B20J100E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B20J100E
Part Number B20J100E Producent Ohmite
Opis RES 100 OHM 20W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 31069 pcs Arkusz danych B20J100E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Seria Brown Devil® 200 Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 20W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound