B12J7K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B12J7K0E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 7K OHM 12W 5% AXIAL
Arkusze danych: B12J7K0E.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B12J7K0E
Part Number B12J7K0E Producent Ohmite
Opis RES 7K OHM 12W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 23826 pcs Arkusz danych B12J7K0E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm)
Seria Brown Devil® 200 Tryb panel 7 kOhms
Moc (W) 12W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy OHB12J7K0E
OHB12J7K0E-ND
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7 kOhms ±5% 12W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozycja Wirewound