850F7R5E
OhmiteOhmite
850F7R5E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 850F7R5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 50W
Arkusze danych: 850F7R5E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 850F7R5E
Part Number 850F7R5E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5048 pcs Arkusz danych 850F7R5E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) Seria Metal-Mite®89
Tryb panel 7.5 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 275°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.620" (15.75mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7.5 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound