850F100E
OhmiteOhmite
850F100E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 850F100E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W
Arkusze danych: 850F100E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 850F100E
Part Number 850F100E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 1% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20308 pcs Arkusz danych 850F100E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.938" L x 1.156" W (49.23mm x 29.36mm) Seria Metal-Mite®89
Tryb panel 100 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 275°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 21 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.620" (15.75mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozycja Wirewound Okładziny, Typ obudowy Aluminum
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
850C
850C
Producenci: Hammond Manufacturing
Opis: TRANSFMR AUDIO 12/48 150/600 IMP
Na stanie: 5633 pcs
Pobieranie: 850C.pdf
RFQ
850F100KE
850F100KE
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 100K OHM 1% 50W