825F10KE
OhmiteOhmite
825F10KE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 825F10KE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W
Arkusze danych: 825F10KE.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 825F10KE
Part Number 825F10KE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19885 pcs Arkusz danych 825F10KE.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm) Seria Metal-Mite®89
Tryb panel 10 kOhms Moc (W) 25W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 275°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.556" (14.12mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 kOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozycja Wirewound Okładziny, Typ obudowy Aluminum
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
825F10RE
825F10RE
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 10 OHM 1% 25W
Na stanie: 19442 pcs
Pobieranie: 825F10RE.pdf
RFQ
825F10K
825F10K
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 10K OHM 1% 25W