810F200E
OhmiteOhmite
810F200E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 810F200E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W
Arkusze danych: 810F200E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 810F200E
Part Number 810F200E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 200 OHM 1% 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18864 pcs Arkusz danych 810F200E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) Seria Metal-Mite®89
Tryb panel 200 Ohms Moc (W) 10W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy OH810F200E
OH810F200E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C
element mocowania Flanges Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.400" (10.16mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 200 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound