805F1K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 805F1K5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 5W
Arkusze danych: 805F1K5E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 805F1K5E
Part Number 805F1K5E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16796 pcs Arkusz danych 805F1K5E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Seria Metal-Mite®89
Tryb panel 1.5 kOhms Moc (W) 5W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
Inne nazwy OH805F1K5E
OH805F1K5E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C
element mocowania Flanges Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.330" (8.38mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.5 kOhms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound
Okładziny, Typ obudowy Aluminum
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
805F1R5E
805F1R5E
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 5W
Na stanie: 21387 pcs
Pobieranie: 805F1R5E.pdf
RFQ
805F1R5
805F1R5
Producenci: Ohmite
Na stanie: 5683 pcs
Pobieranie: 805F1R5.pdf
RFQ
805F1K5
805F1K5
Opis: RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 5W