805F150E
OhmiteOhmite
805F150E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 805F150E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 150 OHM 1% 5W
Arkusze danych: 805F150E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 805F150E
Part Number 805F150E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 150 OHM 1% 5W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26951 pcs Arkusz danych 805F150E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Seria Metal-Mite®89
Tryb panel 150 Ohms Moc (W) 5W
Opakowania Bulk Package / Case Axial, Box
temperatura robocza -55°C ~ 275°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.330" (8.38mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 150 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor