15FR100E
OhmiteOhmite
15FR100E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 15FR100E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL
Arkusze danych: 15FR100E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 15FR100E
Part Number 15FR100E Producent Ohmite
Opis RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 59531 pcs Arkusz danych 15FR100E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm)
Seria 10 Tryb panel 100 mOhms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Current Sense, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 100 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element
Kompozycja Metal Element
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
15FR090E
15FR090E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL
Na stanie: 53546 pcs
Pobieranie: 15FR090E.pdf
RFQ
15FR100
15FR100
Producenci: Ohmite
Opis: RES 0.1 OHM 5W 1% AXIAL