14AFR022E
OhmiteOhmite
14AFR022E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 14AFR022E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.022 OHM 4W 1% AXIAL
Arkusze danych: 14AFR022E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 14AFR022E
Part Number 14AFR022E Producent Ohmite
Opis RES 0.022 OHM 4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73111 pcs Arkusz danych 14AFR022E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Seria 14A Tryb panel 22 mOhms
Moc (W) 4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element
Kompozycja Metal Element
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
14AFR051E
14AFR051E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 0.051 OHM 4W 1% AXIAL
Na stanie: 68386 pcs
Pobieranie: 14AFR051E.pdf
RFQ
14AFR004E
14AFR004E
Producenci: Ohmite
Opis: RES 0.004 OHM 4W 1% AXIAL