13FR005E
OhmiteOhmite
13FR005E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 13FR005E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.005 OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 13FR005E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 13FR005E
Part Number 13FR005E Producent Ohmite
Opis RES 0.005 OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76227 pcs Arkusz danych 13FR005E.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Seria 10 Tryb panel 5 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Current Sense, Non-Inductive
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element