953-009-030R121
NorCompNorComp
953-009-030R121 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 953-009-030R121
Producent / marka: NorComp
Opis produktu BACKSHELL 9POS 35DEG DIE CAST
Arkusze danych: 1.953-009-030R121.pdf2.953-009-030R121.pdf3.953-009-030R121.pdf4.953-009-030R121.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 953-009-030R121
Part Number 953-009-030R121 Producent NorComp
Opis BACKSHELL 9POS 35DEG DIE CAST Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Zastawianie Shielded Seria 953, ARMOR
Platerowanie Nickel over Copper Inne nazwy 953-09C35E
953009030R121
Liczba biegunów 9 Materiał Metal, Zinc
Sprzęt Assembly Hardware, Strain Relief cechy Mating Screws 4-40
szczegółowy opis 9 Position Two Piece Backshell Connector Silver 35° Shielded Kolor Silver
Typ kabla Round Wyjście kablowe 35°
Typ akcesorium Two Piece Backshell
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
953002CFLFT
953002CFLFT
Producenci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC TIMING CTRL HUB P4 56-SSOP
Na stanie: 6034 pcs
Pobieranie: 953002CFLFT.pdf
RFQ
953
Producenci: Adafruit
Opis: WIRE EL FLOW EFFECT INV PINK 2M
Na stanie: 5391 pcs
Pobieranie: 953.pdf
RFQ
9530
Producenci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: 4PC ACCUFORM FOAM SET FOR SE1530
Pobieranie:
953
Producenci: Conxall / Switchcraft
Opis: SWITCH PUSH SPDT 0.25A 120V