822B026-213R001
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 822B026-213R001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
Arkusze danych: 822B026-213R001.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 822B026-213R001
Part Number 822B026-213R001 Producent NorComp
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1221 pcs Arkusz danych 822B026-213R001.pdf
napięcie znamionowe 315V Zakończenie Solder
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert - Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Nickel Seria QUIK-LOQ™ 822B
Opakowania Tray Orientacja Keyed
temperatura robocza -40°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole element mocowania Bulkhead - Front Side Nut
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Polyphenylene Sulfide (PPS) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Aktualna ocena 2A