822B016-273L401
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 822B016-273L401
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Arkusze danych: 822B016-273L401.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 822B016-273L401
Part Number 822B016-273L401 Producent NorComp
Opis CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1422 pcs Arkusz danych 822B016-273L401.pdf
napięcie znamionowe 315V Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert - Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Nickel Seria QUIK-LOQ™ 822B
Opakowania Tray Orientacja Keyed
temperatura robocza -40°C ~ 200°C Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Polyphenylene Sulfide (PPS) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell, Strain Relief mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 6A