822B016-173L601
Przegląd produktów
Part Number: 822B016-173L601
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Arkusze danych: 822B016-173L601.pdf
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 822B016-173L601
Part Number 822B016-173L601 Producent NorComp
Opis CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1586 pcs Arkusz danych 822B016-173L601.pdf
napięcie znamionowe 315V Zakończenie Solder Cup
Opakowania Tray Orientacja Keyed
temperatura robocza -40°C ~ 200°C Liczba biegunów 16
szczegółowy opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 6A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie 7.00µin (0.178µm)
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Black, Silver Otwarcie kablowa 0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm)