822B010-273L001
Przegląd produktów
Part Number: 822B010-273L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Arkusze danych: 822B010-273L001.pdf
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 822B010-273L001
Part Number 822B010-273L001 Producent NorComp
Opis CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2015 pcs Arkusz danych 822B010-273L001.pdf
napięcie znamionowe 500V Zakończenie Solder Cup
Opakowania Tray Orientacja Keyed
temperatura robocza -40°C ~ 200°C Liczba biegunów 10
szczegółowy opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktualna ocena 8A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie 7.00µin (0.178µm)
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Kolor Black, Silver Otwarcie kablowa 0.366" ~ 0.402" (9.30mm ~ 10.20mm)