822B003-173L801
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 822B003-173L801
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Arkusze danych: 822B003-173L801.pdf
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 822B003-173L801
Part Number 822B003-173L801 Producent NorComp
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2619 pcs Arkusz danych 822B003-173L801.pdf
napięcie znamionowe 800V Zakończenie Solder Cup
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert - Materiał powłoki Brass
Wykończenie powłoki Nickel Seria QUIK-LOQ™ 822B
Opakowania Tray Orientacja Keyed
temperatura robocza -40°C ~ 200°C Liczba biegunów 3
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Wstaw materiał Polyphenylene Sulfide (PPS) Stopień ochrony IP50 - Dust Protected
cechy Backshell, Strain Relief mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Aktualna ocena 17A
Materiał styków Copper Alloy Kontakt z grubością wykończenia - krycie 7.00µin (0.178µm)
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Kolor Black, Silver Otwarcie kablowa 0.287" ~ 0.323" (7.30mm ~ 8.20mm)