780-M44-113R001
NorCompNorComp
780-M44-113R001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 780-M44-113R001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.780-M44-113R001.pdf2.780-M44-113R001.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 780-M44-113R001
Part Number 780-M44-113R001 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14741 pcs Arkusz danych 1.780-M44-113R001.pdf2.780-M44-113R001.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria Seal-D 780-M
Opakowania Tray Inne nazwy 780M44113R001
NOR1026
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 44 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof Materiał obudowy Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A