671-025-103L021
NorCompNorComp
671-025-103L021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 671-025-103L021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.671-025-103L021.pdf2.671-025-103L021.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 671-025-103L021
Part Number 671-025-103L021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15785 pcs Arkusz danych 1.671-025-103L021.pdf2.671-025-103L021.pdf
wire Gauge 20-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria Seal-D 671
Opakowania Tray temperatura robocza -50°C ~ 100°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT) Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40)
cechy Grounding Indents szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal