2164-72-01RP2
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2164-72-01RP2
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN HEADER 2MM STR DL 72PS 15AU
Arkusze danych: 2164-72-01RP2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 2164-72-01RP2
Part Number 2164-72-01RP2 Producent NorComp
Opis CONN HEADER 2MM STR DL 72PS 15AU Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5524 pcs Arkusz danych 2164-72-01RP2.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria 2164 Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.328" (8.32mm) Inne nazwy 2164S-36E
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 72
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic, Glass Filled Wysokość izolacji 0.064" (1.63mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 72 position 0.079" (2.00mm) Aktualna ocena 1A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Phosphor Bronze Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.146" (3.71mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta 100.0µin (2.54µm)