2164-14-01-P2
NorCompNorComp
2164-14-01-P2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2164-14-01-P2
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 14POS
Arkusze danych: 2164-14-01-P2.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje 2164-14-01-P2
Part Number 2164-14-01-P2 Producent NorComp
Opis CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 14POS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5751 pcs Arkusz danych 2164-14-01-P2.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria 2164 Rozstaw rzędów - łączenie 0.079" (2.00mm)
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.329" (8.36mm) Inne nazwy 2164S-07
temperatura robocza - Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 14
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic, Glass Filled Wysokość izolacji 0.059" (1.50mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm) Aktualna ocena -
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Phosphor Bronze Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.152" (3.86mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta -