2163-36-01RP2
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2163-36-01RP2
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN HEADER 2MM STR 36POS 15GOLD
Arkusze danych: 2163-36-01RP2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 2163-36-01RP2
Part Number 2163-36-01RP2 Producent NorComp
Opis CONN HEADER 2MM STR 36POS 15GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5299 pcs Arkusz danych 2163-36-01RP2.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Unshrouded
Seria 2163 Rozstaw rzędów - łączenie -
Pitch-Mating 0.079" (2.00mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu 0.328" (8.32mm) Inne nazwy 2163S-36E
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 1
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 36
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic, Glass Filled Wysokość izolacji 0.064" (1.63mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis Connector Header Through Hole 36 position 0.079" (2.00mm) Aktualna ocena 1A
Contact Type Male Pin Kształt kontaktów Square
Materiał styków Phosphor Bronze Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm)
Długość łącznika - dopasowanie 0.146" (3.71mm) Kontakt z grubością wykończenia - poczta 100.0µin (2.54µm)
Kontakt z grubością wykończenia - krycie 15.0µin (0.38µm) Skontaktuj się z Finish - Post Tin
Skontaktuj się z Finish - Mating Gold Typ złącza Header
Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2163-34-01-P2
2163-34-01-P2
Producenci: NorComp
Opis: CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 34POS
Na stanie: 5138 pcs
Pobieranie: 2163-34-01-P2.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 36POS
Na stanie: 5802 pcs
Pobieranie: 2163-36-02-P2.pdf
RFQ
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CABLE FFC 6POS 2"