2063-10-01RP2
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2063-10-01RP2
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN RCPT 2MM STR SGL 10POS 15AU
Arkusze danych: 2063-10-01RP2.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 2063-10-01RP2
Part Number 2063-10-01RP2 Producent NorComp
Opis CONN RCPT 2MM STR SGL 10POS 15AU Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5758 pcs Arkusz danych 2063-10-01RP2.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl - Seria 2063
Rozstaw rzędów - łączenie - Pitch-Mating 0.079" (2.00mm)
Opakowania Bulk Inne nazwy 2063S-10E
temperatura robocza - Liczba rzędów 1
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 10
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Kojarzonych Układanie Heights - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Różnicowa transmisja danych Thermoplastic, Glass Filled Wysokość izolacji 0.177" (4.50mm)
Kolor izolacji Black Stopień ochrony -
cechy - mocowanie Rodzaj Push-Pull
szczegółowy opis 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Aktualna ocena -
Contact Type Female Socket Kształt kontaktów Square
Materiał styków Phosphor Bronze Długość kontaktu - post 0.118" (3.00mm)