196-026-113L001
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 196-026-113L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Arkusze danych: 1.196-026-113L001.pdf2.196-026-113L001.pdf
70 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 196-026-113L001
Part Number 196-026-113L001 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14306 pcs Arkusz danych 1.196-026-113L001.pdf2.196-026-113L001.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 196, M Series
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 3 Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 2A