192-037-113R181
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 192-037-113R181
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.192-037-113R181.pdf2.192-037-113R181.pdf
40 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 192-037-113R181
Part Number 192-037-113R181 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17944 pcs Arkusz danych 1.192-037-113R181.pdf2.192-037-113R181.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 192
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 37
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
szczegółowy opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy Stamped Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu 0.370" (9.40mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Na stanie: 4772 pcs
Pobieranie: 192-037-213-181.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Na stanie: 4404 pcs
Pobieranie: 192-037-113-171.pdf
RFQ
192-037-113R531
192-037-113R531
Pobieranie: 192-037-113R531.pdf
192-037-113R561
192-037-113R561
Pobieranie: 192-037-113R561.pdf
192-037-113R171
192-037-113R171
Pobieranie: 192-037-113R171.pdf
192-037-113R161
192-037-113R161
Pobieranie: 192-037-113R161.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...