191-015-113L551
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 191-015-113L551
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Arkusze danych: 1.191-015-113L551.pdf2.191-015-113L551.pdf
70 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 191-015-113L551
Part Number 191-015-113L551 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 48156 pcs Arkusz danych 1.191-015-113L551.pdf2.191-015-113L551.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 191
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 15
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyester Thermoplastic
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A