189-025-613R571
NorCompNorComp
189-025-613R571 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 189-025-613R571
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Arkusze danych: 1.189-025-613R571.pdf2.189-025-613R571.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 189-025-613R571
Part Number 189-025-613R571 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18042 pcs Arkusz danych 1.189-025-613R571.pdf2.189-025-613R571.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B); 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 189
Opakowania Tray Inne nazwy 1025MME
189025613R571
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2, 2
Liczba biegunów 25, 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Board Lock, Grounding Indents, Shielded szczegółowy opis 25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy Stamped
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub - Stacked
Kolor Black Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG/RCPT 37POS R/A