186-025-292L001
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 186-025-292L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
Arkusze danych: 186-025-292L001.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 186-025-292L001
Part Number 186-025-292L001 Producent NorComp
Opis CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21264 pcs Arkusz danych 186-025-292L001.pdf
wire Gauge 26-28 AWG, Stranded napięcie znamionowe -
Zakończenie IDC, Ribbon Cable Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 186
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 100°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT)
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Feed Through, Strain Relief
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 1A
Contact Type Signal Materiał styków Phosphor Bronze
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor -
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
186-037-192L001
186-037-192L001
Producenci: NorComp
Opis: CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
Na stanie: 12293 pcs
Pobieranie: 186-037-192L001.pdf
RFQ
186-025-292L551
186-025-292L551
Producenci: NorComp
Opis: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
Na stanie: 22167 pcs
Pobieranie: 186-025-292L551.pdf
RFQ
Pobieranie: 186-037-192-551.pdf
Opis: CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC
Pobieranie: 186-025-192-551.pdf
Pobieranie: 186-025-192L551.pdf
Pobieranie: 186-025-192L001.pdf
Opis: CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...