184A009-192L011
NorCompNorComp
184A009-192L011 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 184A009-192L011
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Arkusze danych: 184A009-192L011.pdf
70 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 184A009-192L011
Part Number 184A009-192L011 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6689 pcs Arkusz danych 184A009-192L011.pdf
wire Gauge 28 AWG, Stranded napięcie znamionowe -
Zakończenie IDC, Ribbon Cable Rozmiar osłony, Układ Connector 1 (DE, E)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Tin Plated Seria 184A
Opakowania Tray Inne nazwy 184A009192L011
NOR1115
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 9 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyester, Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40) cechy Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief
szczegółowy opis 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 1.5A
Contact Type Signal Materiał styków Copper Alloy
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLK PLUG 2POS 7.62MM GREEN
Na stanie: 27342 pcs
Pobieranie: 1849998.pdf
RFQ
184A015-192L011
184A015-192L011
Producenci: NorComp
Opis: CONN DSUB PLUG 15POS PNL MNT IDC
Na stanie: 6161 pcs
Pobieranie: 184A015-192L011.pdf
RFQ
184A009-292L001
184A009-292L001
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 9POS PNL MNT IDC
Pobieranie: 184A009-292L001.pdf
Producenci: Phoenix Contact
Opis: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
Pobieranie:
Opis: CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
Pobieranie: 184A015-292L001.pdf
Opis: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
Pobieranie: 1849956.pdf
Pobieranie: 184A015-292L011.pdf
Opis: TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM
Opis: CONN D-SUB PLUG 9POS PNL MNT IDC
Opis: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...