183-037-213R161
NorCompNorComp
183-037-213R161 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 183-037-213R161
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.183-037-213R161.pdf2.183-037-213R161.pdf
520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 183-037-213R161
Part Number 183-037-213R161 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20770 pcs Arkusz danych 1.183-037-213R161.pdf2.183-037-213R161.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 183
Opakowania Tray Inne nazwy 183-737FE
183037213R161
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy Ground Strap szczegółowy opis 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu 0.590" (14.99mm)
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Na stanie: 5372 pcs
Pobieranie: 183-037-212-181.pdf
RFQ
183-037-213R481
183-037-213R481
Producenci: NorComp
Na stanie: 18124 pcs
Pobieranie: 183-037-213R481.pdf
RFQ
Pobieranie: 183-037-212-531.pdf