183-037-113R161
NorCompNorComp
183-037-113R161 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 183-037-113R161
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.183-037-113R161.pdf2.183-037-113R161.pdf
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 183-037-113R161
Part Number 183-037-113R161 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22853 pcs Arkusz danych 1.183-037-113R161.pdf2.183-037-113R161.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 183
Opakowania Tray Inne nazwy 183-737ME
183037113R161
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 37 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy Ground Strap, Grounding Indents szczegółowy opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu 0.590" (14.99mm)
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Na stanie: 4042 pcs
Pobieranie: 183-037-112-481.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Na stanie: 4550 pcs
Pobieranie: 183-037-112-561.pdf
RFQ
183-037-113R531
183-037-113R531
Pobieranie: 183-037-113R531.pdf