183-015-113R561
NorCompNorComp
183-015-113R561 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 183-015-113R561
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 183-015-113R561.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
70 pcs
140 pcs
280 pcs
560 pcs
1050 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 183-015-113R561
Part Number 183-015-113R561 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33714 pcs Arkusz danych 183-015-113R561.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 183
Opakowania Tray Inne nazwy 183-015-113R561-ND
183-215ME
183015113R561
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Mating Side, Female Screwlock (4-40) cechy Board Lock, Grounding Indents
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu 0.590" (14.99mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
183-015-113R481
183-015-113R481
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Na stanie: 31031 pcs
Pobieranie: 183-015-113R481.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Na stanie: 4783 pcs
Pobieranie: 183-015-212-171.pdf
RFQ
Pobieranie: 183-015-212-181.pdf
183-015-113R571
183-015-113R571
Pobieranie: 183-015-113R571.pdf
183-015-113R541
183-015-113R541
Pobieranie: 183-015-113R541.pdf
183-015-113R531
183-015-113R531
Pobieranie: 183-015-113R531.pdf