182-025-213R561
NorCompNorComp
182-025-213R561 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 182-025-213R561
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.182-025-213R561.pdf2.182-025-213R561.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 182-025-213R561
Part Number 182-025-213R561 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67455 pcs Arkusz danych 1.182-025-213R561.pdf2.182-025-213R561.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 182
Opakowania Tray Inne nazwy 182-025-213R561-ND
182-125FE
182025213R561
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 25 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Board Lock szczegółowy opis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków - Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)