182-025-113R451
NorCompNorComp
NorComp
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 182-025-113R451
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.182-025-113R451.pdf2.182-025-113R451.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 182-025-113R451
Part Number 182-025-113R451 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62945 pcs Arkusz danych 1.182-025-113R451.pdf2.182-025-113R451.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 182
Opakowania Tray temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 25
Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40) cechy Grounding Indents
szczegółowy opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
182-025-113R171
182-025-113R171
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Na stanie: 83330 pcs
Pobieranie: 182-025-113R171.pdf
RFQ
182-025-113R181
182-025-113R181
Producenci: NorComp
Na stanie: 68731 pcs
Pobieranie: 182-025-113R181.pdf
RFQ
Opis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Pobieranie: 182-025-212-171.pdf
Pobieranie: 182-025-112-561.pdf