182-015-213R531
NorCompNorComp
182-015-213R531 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 182-015-213R531
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.182-015-213R531.pdf2.182-015-213R531.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
70 pcs
140 pcs
280 pcs
560 pcs
1050 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 182-015-213R531
Part Number 182-015-213R531 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 80733 pcs Arkusz danych 1.182-015-213R531.pdf2.182-015-213R531.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 182
Opakowania Tray Inne nazwy 182-15FE
182015213R531
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (4-40) cechy Board Lock
szczegółowy opis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktualna ocena 5A
Contact Type Signal Materiał styków -
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Style Connector D-Sub Kolor Black
Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)