182-015-113R181
NorCompNorComp
182-015-113R181 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 182-015-113R181
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Arkusze danych: 1.182-015-113R181.pdf2.182-015-113R181.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
70 pcs
140 pcs
280 pcs
560 pcs
1050 pcs
2520 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 182-015-113R181
Part Number 182-015-113R181 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76669 pcs Arkusz danych 1.182-015-113R181.pdf2.182-015-113R181.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A)
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 182
Opakowania Tray Inne nazwy 182-815ME
182015113R181
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 15 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
cechy Ground Strap, Grounding Indents szczegółowy opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Aktualna ocena 5A Contact Type Signal
Materiał styków Brass Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość Flash Kontakt Finish Gold
Typ złącza Plug, Male Pins Style Connector D-Sub
Kolor Black Odstępy od spodu 0.318" (8.08mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
182-015-113R481
182-015-113R481
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Na stanie: 68148 pcs
Pobieranie: 182-015-113R481.pdf
RFQ
Producenci: NorComp
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Na stanie: 5797 pcs
Pobieranie: 182-015-212-161.pdf
RFQ
Pobieranie: 182-015-112-481.pdf
182-015-113R161
182-015-113R161
Pobieranie: 182-015-113R161.pdf
182-015-113R171
182-015-113R171
Pobieranie: 182-015-113R171.pdf