181-044-113R561
NorCompNorComp
181-044-113R561 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 181-044-113R561
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
Arkusze danych: 181-044-113R561.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 181-044-113R561
Part Number 181-044-113R561 Producent NorComp
Opis CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16555 pcs Arkusz danych 181-044-113R561.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe 250V
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 181
Opakowania Tray Inne nazwy 181-244RME
181044113R561
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 44 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
szczegółowy opis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 3A
Contact Type Signal Materiał styków Brass
Formularz kontaktowy - Kontakt Wykończenie Grubość Flash
Kontakt Finish Gold Typ złącza Plug, Male Pins
Style Connector D-Sub, High Density Kolor Black
Odstępy od spodu 0.350" (8.89mm)