180-M62-103L021
NorCompNorComp
180-M62-103L021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180-M62-103L021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Arkusze danych: 180-M62-103L021.pdf
16 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180-M62-103L021
Part Number 180-M62-103L021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7480 pcs Arkusz danych 180-M62-103L021.pdf
wire Gauge 24-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 4 (DC, C) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 180-M, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 180-M6221MN
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 62 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Cable Side (4-40) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A