180-M44-113R031
NorCompNorComp
180-M44-113R031 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180-M44-113R031
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Arkusze danych: 180-M44-113R031.pdf
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180-M44-113R031
Part Number 180-M44-113R031 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14068 pcs Arkusz danych 180-M44-113R031.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 180-M, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 180-M4431DMN
180M44113R031
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 44 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Mating Side (4-40) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A