180-M44-103L001
NorCompNorComp
180-M44-103L001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180-M44-103L001
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Arkusze danych: 180-M44-103L001.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180-M44-103L001
Part Number 180-M44-103L001 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16610 pcs Arkusz danych 180-M44-103L001.pdf
wire Gauge 24-28 AWG napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 3 (DB, B) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 180-M, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 180-M4401MN
180M44103L001
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 44 Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A