180-M26-113R021
NorCompNorComp
180-M26-113R021 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180-M26-113R021
Producent / marka: NorComp
Opis produktu CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Arkusze danych: 180-M26-113R021.pdf
1 pcs
10 pcs
28 pcs
56 pcs
112 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180-M26-113R021
Part Number 180-M26-113R021 Producent NorComp
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19729 pcs Arkusz danych 180-M26-113R021.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Rozmiar osłony, Układ Connector 2 (DA, A) High Density
Shell Materiał, wykończenie Steel, Nickel Plated Seria 180-M, M Series
Opakowania Tray Inne nazwy 180-M2621DMN
180M26113R021
temperatura robocza -50°C ~ 125°C Liczba rzędów 3
Liczba biegunów 26 Rodzaj mocowania Panel Mount, Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
Stopień ochrony - Materiał obudowy Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Reportaż z kołnierzem Board Side (4-40) cechy Grounding Indents, Shielded
szczegółowy opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Aktualna ocena 5A